Wizyt
Dziś: 47Razem: 179559

Albert pies marzenie pies cudowny ma cudowną rodzinę

szczęśliwe adopcje » Albert pies marzenie pies cudowny ma cudowną rodzinę

O Albercie można  pisać i pisać , ja jestem w nim zakochana od pierwszego spotkania w czerwcu 2015r.  Spotkania jak zwykle przypadkowego nieplanowanego. Albert błąkał się w okolicy Myślenic od jakiegoś czasu, był wychudzony, pogryziony, smutny, zrezygnowany ale jednak zaufał mi , podszedł do mnie, pozwolił się wsadzić do samochodu ,zabrać do weterynarza ,  choć chyba nie wierzył w powtarzane mu cały czas obietnice  " pieseczku teraz będziejuż tylko dobrze "

Początowo kłębek nerwów , strachu, obolały przy każdym dotyku , jednak bardzo szybko nastąpiła niesamowita zmiana ,zabrany do ogrodu pokazał ,że uwielbia się przytulać , uwielbia się bawić, uwielbia się uśmiechać i tarzać w trawie .

Albert mieszakł kilka dni w DObrym Weterynarzu  , obecnie przebywa w hoteliku w okolicy Myslenic, czeka na swój wymarzony doml, którego chyba nigdy nie miał .

Albert to młodzieniaszek, ma ok. 2 lat, waży ok. 14 kg, sięga pod kolano . Jest zdrowy , choć po bliznach na jego ciele można sie zorientować , że nie zawsze był bezpieczny . Nadal nie lubi dotyku w tylnej cześci ciała . Jest zaszczepiony, zachipowany. Wkrótce zostanie wykastrowany .

Pięknie chodzi na smyczy , świetnie jeździ samochodem , jest bardzo ufny, uwielia się tulić . Nie lubi innych psów - wynik to chyba ze strachu przed nimi i tym , że Albert pamięta , że bywał atakowany przez inne psy .

Szukamy mu więc domu bez innych zwierząt, gdzie będzie rozpieszczanym jedynakiem :) 

Telefon w sprawie adopcji Alberta

Gośka - 602 709 383