Wizyt
Dziś: 13Razem: 175415

Franka zostaje na zawsze w domu tymczasowym . Szczęśliwego życia Franeczko :)

szczęśliwe adopcje » Franka zostaje na zawsze w domu tymczasowym . Szczęśliwego życia Franeczko :)

Franka zostaje w domu tymczasowym na zawsze :)

 

Jesteście Państwo niezawodni , ogromnie dziękujemy za tak szybki odzew . Franka trafiła do domu tymczawego obecnie szukamy jej domu który ją pokocha i w którym zamieszka już na zawsze .

 

Aktualizacja 11.10.2014

Wczoraj do domu pojechała Hela, została sama Frania strasznie tęskni, rozpacza, nie chce jeść, nie spała prawie całą noc  .Potrzebny pilnie dom tymczasowy dla Franki . Ktoś może nam pomóc ?? Miejsce w którym obecnie jest Frania nie jest niestety w stanie zająć się małym zrozpaczonym szczeniakiem .

 

Kontakt w sprawie Franki - 602 709 383

Franka na fb  https://www.facebook.com/events/828071363890784/

 

 

Mają ok 4/5 tygodni, mieszczą się w dłoni dorosłego człowieka, ważą pewnie koło kilograma, są cudne, pachną szczeniakami, mają różowe poduszeczki łapeczek i różowe brzusie, są rozkoszne a mimo to trafiły na ulicę jak śmieci, ktoś kto pewnie rozczula się nad losem sterylizowanych suk przeklinając wniebogłosy tych oszołomów co straszną krzywdę robią swoim sukom, doprowadził do tego ,że pojawiły się na świecie,a potem wyrzucił -no bo problem, bo szczeniaka nie żal, bo przecież skazanie psiego dziecka na śmierć to w tym zakichanym kraju norma, bo większą krzywdą jest wysterylizowanie suki niż wywalenie na pewną śmierć maluchów ...
Ale tu ktoś się przeliczył, komuś parszywy plan się nie udał , maluchy przeżyły, Franka i Hela miały szczęście, teraz szukają kochających odpowiedzialnych domów .

Kontakt w sprawie adopcji

602 709 383

Szczeniaki można poznać w naszym gabinecie .