Wizyt
Dziś: 77Razem: 179589

Marcel nareszcie się doczekał

szczęśliwe adopcje » Marcel nareszcie się doczekał

Marcel jest młodzieniaszkiem , cudownie uśmiechniętym , merdającym ogonem i kochającym wszystkich psem , jego radość udziela się każdemu i  choć życie Marcela nie było pasmem szczęścia i radości on nie stracił nic ze szczenięcego zachwytu nad światem . 
W kwietniu 2017r. Marcel uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu, połamane dwie łapy, krwotok wewnętrzny, pierwsze doby to była walka o jego życie , kolejne miesiące to walka o jego sprawność - udało się Marcel żyje, biega na wszystkich czterech łapach i rozdaje wszystkim buziaki merdając ogonem zupełnie jakby nigdy w życiu nic złego go nie spotkało ...

Marcel obecnie jest absolutnie zdrowym psem , zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany . Jest psem niewielkim , waży ok. 14 kg , sięga pod kolano . 
Uwielbia spacery , kocha biegać , nadrabia stracone miesiące spędzone w szpitalu niemal bez ruchu . 
Szukamy dla Marcela domu  bez małych dzieci , szukamy dla Marcela rodziny którą w końcu będzie mógł pokochać i ofiarować jej swoją psią przyjaźń . 
Marcel bez problemu dogaduje się z innymi zwierzętami, choć w pierwszym kontakcie jest bardzo nachalny, chce się bawić i nie wszystkie psy to tolerują .

Spacerowy filmik 
https://www.facebook.com/psy.domu/videos/1438624949594036/

 

Kontakt w sprawie adopcji 602 709 383