Wizyt
Dziś: 44Razem: 179556

Tymianek maleńki piesek o wielkim sercu ma swój wymarzony dom szczęścia maluchu

szczęśliwe adopcje » Tymianek maleńki piesek o wielkim sercu ma swój wymarzony dom szczęścia maluchu

Tymianek został znaleziony latem w lesie, maleńki, przestraszony sam . 

Musiał być domowym psiakiem , doskonale wie czym jest łóżko , uwielbia się przytulać , ale nie znał smyczy, panicznie się jej bał, szelki i obroża paraliżowały go długi czas . 

Obecnie dzięki pracy opiekunki z hoteliku Tymianek dzielnie wychodzi na spacery , choć nadal za tym nie przepada, nadal kosztuje go to dużo wysiłku . 

Dlatego szukamy dla Tymianka  człowieka z domem i szczelnie ogrodzonym ogródkiem , któremu nie będzie przeszkadzało , że Tymianek to domator , który kocha swój ogród, swojego człowieka , łóżko i przytulaki, a spacer nie jest największą radością świata, choć ktoś cierpliwy i wyrozumiały dla strachów Tymianka, może będzie mógł pomóc zmienić temu jegomościowi zdanie na temat spacerów ;) 

Tymianek jak już kogoś pozna, zaufa to kocha go swoim wielkim serdeuchem , w hoteliku gdyby mógł nie opuszczałby swojej opiekunki Doroty, śpi z nią w łóżku , uwielbia

wyciągać się na poduszce :) 

Tymianek jest młodym psiakiem , ma ok. 4-6 lat , jest zdrowy, zaszczepiony, wykastrowany , zachipowany . Jest malutki, niwiele większy od kota . 

Szukamy  człowieka który go pokocha i będzie przyjacielem tego malucha z cudnymi wielkimi uchami :)

Kontakt w sprawie adopcji 602 709 383